Lukáš Martinek

PR manažer, redaktor

tel.: +420 777 844 991

e-mail: l.martinek@cube-studio.cz

Vystudoval jsem Masarykovu univerzitu v Brně, obor mediální studia a žurnalistika.

Bezprostředně po absolvování gymnázia jsem ze školních lavic zamířil rovnou k dělnické profesi, kde jsem setrval několik let. S odstupem času to vnímám jako pozitivní zkušenost v souvislosti s marketingovou komunikací, která se zdaleka nezaměřuje pouze na "kravaťáky". Společně s praxí v manažerských pozicích, kterou jsem měl možnost vyzkoušet si později, mi obě tyto profesní a životní anabáze dávají nadhled, kterým se může pochlubit jen málokterý marketér či "píárista".

Mediálním a marketingovým komunikacím se na plný úvazek venuji již pět let, ačkoli námluvy s touto oblastí by se daly vysledovat již dříve. Mé jméno byste našli ve zpravodajských archivech většiny regionálních médií, ať už jde o klasická tištěná média (MF Dnes, VLP deníky, Jalovec, Obelisk, Spektrum Rožnovska aj.), audiovizuální média (Hitrádio Apollo, ČRo Ostrava, Rádio Valašsko, Česká televize, TV Beskyd aj.) nebo elektronická média (Novinky.cz, Idnes.cz, Denik.cz aj.). V současné době kompletně zajišťujeme s týmem Cube Studia vydávání regionálního měsíčníku Rožnovský prostor.


Náplň práce

Vše, co souvisí se slovem a marketingovými strategiemi.

Díky dokonalé znalosti mediálního prostředí pro vás vytvořím redakční podklad podle potřeb konkrétního média. V rámci PR můžeme společně zapracovat na strategii, díky které vaší firmu začnou pozitivně vnímat potencionální klienti. Nemusíme ale hned jít do velkých akcí. Pokud na trh zavádíte nový výrobek či službu, najdeme způsob, jak jim vytvořit co nejlepší startovací pozici. Pokud máte zájem o vylepšení interní komunikace například tvorbou firemního časopisu, zajistíme vám návrh komplexního layoutu, sazbu i tisk.facebook Rožnovský prostor